Jakość godna zaufania


GRIFF jest firmą działającą w sektorze drogowo-budowalnym. Powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku oferując nowoczesne rozwiązania stosowane w budowie mostów i wiaduktów.

Długoletnie doświadczenie kadry zarządzającej w połączeniu z wysoką jakością oferowanych wyrobów pozwala jeszcze bardziej zaspokoić potrzeby klientów, a także ciągle podnosić potencjał firmy. Oferowane przez nas wyroby produkowane są z najlepszych materiałów i surowców przy zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego. Nowoczesne technologie w budowie mostów i wiaduktów wymagają nowoczesnych rozwiązań.

System mocowań GRIFF-mosty charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i wszechstronnością zastosowania. Wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań mocowań gwarantują spełnienie wymagań technicznych projektów oraz obowiązujących wymagań norm i krajowej oceny technicznej Instytutu Badań Dróg i Mostów. Najwyższej jakości surowce oraz zabezpieczenia antykorozyjne stosowane do produkcji oferowanych mocowań gwarantują długoletnią i bezobsługową eksploatację.

Mocowania GRIFF-mosty charakteryzują się wieloma zaletami, takimi jak:
– szeroki zakres średnic w segmencie uchwytów o przekroju kołowym od 50 do 500 mm,
– szeroki wybór elementów systemu pozwalające na konfigurację indywidualnych punktów montażowych,
– wysoka trwałość antykorozyjna,
– szybki i łatwy montaż.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach i usługach oferowanych przez firmę GRIFF, zapraszamy do kontaktu.